TAŚMY KLEJĄCE

Posiadamy w sprzedaży taśmy klejące firmy SMART (akrylowe oraz solvent) a także firmy TESA (solvent). Oferujemy także taśmy dwustronne firmy SMART w kilku wariantach rozmiarowych świetnie nadające się do dywanów i wykładzin oraz plastry samoprzylepne firmy TESA Powerbond.

Taśmy klejące akrylowe produkowane są na bazie wodnego kleju akrylowego i znakomicie sprawdzają się na śliskich i gładkich powierzchniach. Dedykowane są do użytku przy dodatnich temperaturach. Posiadamy taśmy klejące akrylowe w kilku kolorach: transparentne (przeźroczyste), brązowe, zielone, czerwone, żółte, białe, pomarańczowe, czarne oraz niebieskie.

Taśmy klejące solvent wykonywane są z kleju pozyskiwanego z naturalnego kauczuku. Nadają się do stosowania na śliskich, gładkich a także porowatych powierzchniach, ponadto są odporne na wilgoć i mogą być stosowane w ujemnych temperaturach. Cechują się dużą wytrzymałością i bardzo mocnym klejem. Oferujemy taśmy klejące kauczukowe w kolorze brązowym bądź transparent (przeźroczysty).

Aby zaspokoić oczekiwania naszych klientów oferujemy szeroki wybór rozmiarów taśm a także dyspenserów ułatwiających ich użytkowanie. Przy zakupie pełnych kartonów taśm klejących oferujemy rabat! Szczegółowa oferta dostępna poniżej!

Product added to wishlist
Product added to compare.