KOPERTY

Koperty oferowane przez naszą firmę to bardzo szeroka gama różnych typów i rodzajów kopert.

Koperty to poza papierami nasza podstawowa grupa produktowa. Naszym klientom proponujemy zarówno koperty ozdobne jak i standardowe koperty biurowe niezbędne w każdej firmie do codziennej korespondencji.

Koperty ozdobne podzielić można na kilka podstawowych kategorii w oparciu o rodzaj i kolor papieru z jakiego są wykonane. Wyróżniamy tutaj koperty gładkie białe i kremowe, koperty gładkie kolorowe, koperty metalizowane i perłowe, koperty fakturowane, przezroczyste czy też bardzo obecnie popularne koperty ekologiczne. Podziału kopert możemy dokonać także za względu na kształt klapki zamykającej na koperty zamykane w trójkąt (tzw. delta), trapez bądź couvertic.

Duże i małe koperty o wielu zastosowaniach

Bardzo istotny zarówno w przypadku kopert ozdobnych jak i popularnych kopert biurowych jest także podział kopert według formatów. Oznaczenia formatów kopert to zazwyczaj międzynarodowe symbole, jasno i zrozumiale wskazujące rozmiar koperty jak np. C6, C5, DL czy K4. Nasza firma oferuje koperty w kilkunastu rozmiarach, co w praktyce oznacza, że z pewnością każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Dlatego nie ma znaczenia czy poszukiwane są małe koperty czy znacznie większe - każdy rodzaj można znaleźć w naszej ofercie.

Poza kopertami ozdobnymi posiadamy w swojej ofercie także koperty listowe, koperty bezpieczne, koperty do zdjęć RTG, przylgi kurierskie, foliopaki oraz koperty bąbelkowe czyli szeroko rozumiane koperty biurowe.

Nasze koperty są w większości produkowane przez nas i wykonane z papierów dostarczanych nam przez największe europejskie papiernie jak Fedrigoni, Favini czy Lessebo, co gwarantuje wysoką jakość produktów. Staramy się stale reagować na potrzeby naszych Klientów, dlatego wciąż poszerzamy naszą ofertę wprowadzając do niej nowe kolory i formaty kopert. Do znakomitej większości naszych kopert można dopasować identyczny papier w różnych gramaturach. Oferujemy także koperty produkowane bezpośrednio przez papiernię Fedrigoni.

Nasze koperty są idealne do wręczenia bądź wysyłki zaproszeń, ekskluzywnej korespondencji oraz kartek okolicznościowych.

Product added to wishlist
Product added to compare.