Papiery gładkie kolorowe

Papiery ozdobne gładkie kolorowe to bardzo obszerna kolekcja w Naszym asortymencie. Wachlarz kolorystyczny jest ogromny, od jasnych delikatnych po bardzo intensywne barwy. Gramatury papierów kształtują się w przedziale od 80 do ponad 700g. Tak szeroki wybór papierów przekłada się na ich wielorakie wykorzystanie, m.in. do origami, zaproszeń, wizytówek, dyplomów, teczek, pudełek, kalendarzy itp.

Nowa kolekcja papierów Aster Metallic

Koperty ekologiczne

Kategoria kopert ozdobnych ekologicznych zawiera koperty wykonane m.in. z brązowo-szarego papieru ekologicznego, niepowlekanego, makulaturowego. Powierzchnia takiej koperty jest szorstka, dzięki temu koperta nawiązuje do stylu retro. Wykorzystanie koperty jest wszechstronne od zaproszeń, kartek okolicznościowych po wszelką korespondencję. Mamy w stałej sprzedaży koperty ekologiczne w formatach C6, DL, K4, C5 oraz C7, zamykane w trapez oraz w trójkąt. 

Bądź EKO, wybierz Nasze koperty!

Nowości

Nowości produktowe w naszej ofercie - musisz sprawdzić.

Promocje produktowe

To warto wiedzieć ...

www

Zapisz się do naszego newslettera

Jesteśmy członkami programu
TERMINOWE PŁATNOŚĆI.
Kontrolę nad wierzytelnościami sprawuje
Kancelaria KOKSZTYS.

Produkt dodany do listy życzeń

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.