Koperty Listowe

Koperty listowe to bardzo zróżnicowana oferta kopert biurowych. Znajdziemy tutaj koperty C6, DL, C5, B5, C4, B4 i C3. Ze względu na rodzaj zamknięcia możemy rozróżnić: Zamykanie SK – samoklejące - klej umieszczony jest na górnej i dolnej klapce koperty. Połączenie i zaciśnięcie obu klapek zakleja kopertę. Zamykanie HK – samoprzylepne z paskiem – na klapce koperty umieszczony jest klej zabezpieczony paskiem. Jego oderwanie i zamknięcie koperty powoduje zaklejenie koperty. Zamykanie NK – na mokro – klej znajdujący się na klapce koperty poprzez nawilżenie i zamkniecie koperty skutecznie zakleja kopertę.
Koperty wykonane są z papieru o gramaturze 80-100g. Większość białych kopert wykonana jest z papieru offset z dodatkowym zabezpieczeniem od środka koperty – poddrukiem w kolorze szarym lub niebieskim. Dzięki poddrukowi treść korespondencji zabezpieczona jest przed odczytaniem przez niepowołane osoby. Dodatkowo w ofercie mamy również koperty z okienkiem. Standardowe nasze okienko 45x90mm umieszczone jest wedle życzenia po prawej bądź lewej stronie koperty. Nasza oferta kopert listowych została poszerzona o koperty samoklejące o podwyższonej bieli i gramaturze papieru z błękitnym poddrukiem – Super Print (koperta M65 i M5). Dedykowane są one głównie do klientów biznesowych, którzy chcą aby nadrukowane logo lub reklama były dobrze widoczne. Koperty te dobrze zachowują się w drukarkach , a wysoka biel sprawia, że nasycenie kolorów jest idealne.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.