EKOLOGICZNE

Papiery ozdobne ekologiczne to kategoria papierów z silnym rozwojowym trendem. Jak we wszystkich dziedzinach życia także w branży papierniczej ekologia jest ważna i coraz bardziej modna. Wychodzą naprzeciw trendom proponujemy papier z makulatury, który nie różni się jakościowo od innych gatunków papieru a zaskakuje oryginalnością. Papiery ozdobne ekologiczne pozyskiwane są z wysokiej jakości włókien makulaturowych, włókien celulozowych, włókien drzewnych i innych pochodzenia naturalnego. Papiery typu kraft znajdujące się w naszej ofercie uzyskały certyfikat PEFC™ lub FSC® Controlled Wood – są to uznane międzynarodowe systemy certyfikacyjne, które są godne zaufania. Papiery ozdobne ekologiczne nadają się do zadruku w każdej technice druku, również przeznaczonych do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Proponujemy szeroką gamę papierów ekologicznych w gramaturach od 100g do 360g. Papiery ekologiczne dostępne w naszej ofercie to papiery Kraft, Materica oraz Woodstock Betulla. Jesteśmy dystrybutorem papierów ekologicznych produkowanych przez takich czołowych europejskich producentów jak Favini, Mondi czy Fedrigoni, dlatego gwarantujemy stałą i powtarzalną wysoką jakość produktu.
Kolorystyka w papierach eko jest stonowana i daje ogromne możliwości aranżacyjne. Papiery ozdobne ekologiczne znajdują swoje zastosowanie w produkcji zaproszeń ślubnych, kartek świątecznych, kartek urodzinowych i okolicznościowych, winietek, wizytówek, kart menu, dyplomów, toreb, voucherów. Papier ozdobny ekologiczny nadaje się pod wszelkie zadruki dekoracyjno-reklamowe, jako materiał opakowaniowy, papier dla plastyków czy w końcu nowe formy jego wykorzystania jak passe-partout czy scrapbooking.

Bądź EKO, wybierz naszą ofertę!

Product added to wishlist
Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.