Przez wiele lat szukaliśmy swojego miejsca na rynku - początkowo w sektorze usług i drobnego handlu detalicznego. Ostatecznie w czerwcu 2008 roku, w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów i zmieniające się warunki w świecie handlu, stworzyliśmy jeden z pierwszych w Polsce sklepów internetowych specjalizujących się w sprzedaży papieru ozdobnego i kopert pod nazwą NETUNO.PL. Do stworzenia tego sklepu internetowego zainspirowała nas włoska firma papiernicza Fedrigoni - pisana przez dwa "t". - Połączyliśmy to z innym skojarzeniem, a mianowicie: pierwsze w Internecie (Net - uno) i tak dopełniliśmy nazwę firmy, która obecnie jest jednym z największych dystrybutorów kopert ozdobnych w Polsce i posiada najszerszą ofertę papierów ozdobnych z kilkunastu papierni na świecie, w tym: Koehler, Favini, Fedrigoni, Lessebo, TPG, Cordenons, ArjoWiggins, Mondi. Od 2017 roku nasza siedziba mieści się w Poniatowie przy ulicy Piotrkowskiej 1.

Z roku na rok odnotowujemy dynamiczny wzrost naszej oferty produktowej, liczby pracowników, a co za tym idzie - sprzedaży. Zmieniamy się dla naszych klientów i mamy nadzieję, że robimy dobrą robotę!

Naszym celem jest zapewnienie klientom jak największej satysfakcji pod względem jakości i szybkości realizacji zamówień. Do tej pory zaufało nam ponad 14 000 firm i kilka tysięcy osób prywatnych, kupując w Netuno.pl.

Ale chcemy więcej - jesteśmy na to gotowi !!!! 

Product added to wishlist
Product added to compare.