Arkadiusz Bartosik

Przedstawiciel handlowy
mobile: 787 444 474

Aleksandra Duda

Manager ds. sprzedaży
e-mail: hurt@netuno.pl
tel. +48 44 7380404 wew. 11
mobile: 538 044 138
 8003344

Bartłomiej Golanowski

Prezes Zarządu
e-mail: b.golanowski@netuno.pl
tel. +48 44 7380404 wew. 23
 4044835

Jacek Golanowski

Specjalista ds. IT
e-mail: j.golanowski@netuno.pl
 68763335

Kamil Golanowski

Specjalista ds. handlowych
e-mail: biuro@netuno.pl
tel. +48 44 7380403
mobile: 790 746 501
 21124067

Agnieszka Grelowska

Specjalista ds.sprzedaży
e-mail: a.grelowska@netuno.pl
tel. +48 44 7380404 wew. 17
mobile: 503 006 999
 53971099

Piotr Kamiński

Specjalista ds.sprzedaży
e-mail: sklep@netuno.pl
e-mail: netuno@netuno.pl
tel. +48 44 7380404 wew. 14
mobile: 538 044 108
 58657192

Andrzej Komorowski

Asystent sprzedaży
e-mail: a.komorowski@netuno.pl

Angelina Kral

Specjalista ds. sprzedaży
e-mail: a.kral@netuno.pl
tel. +48 44 7380404 wew. 16
mobile: 575 919 101
 56334539

Małgorzata Słomka

Specjalista ds. sprzedaży i administracji
e-mail: allegro@netuno.pl
tel. +48 44 7380404 wew. 12
mobile: 538 044 135
 46128203

Joanna Szczęsna

Specjalista ds.sprzedaży
e-mail: info@netuno.pl
tel. +48 44 7380404 wew. 15
mobile: 538 044 109
 53059424

Zbigniew Ulkowski

Manager ds. IT
e-mail: z.ulkowski@netuno.pl
tel. +48 44 7380405 wew. 13
mobile: 575 919 102
 54004250

Anna Węglińska

Manager ds. handlowych
e-mail: a.weglinska@netuno.pl
tel. +48 44 7380405 wew. 21
mobile: 787 434 444
 455967599

Janusz Wiatr

Specjalista ds. IT
e-mail: j.wiatr@netuno.pl

Dariusz Wodarz

Specjalista ds. księgowości
e-mail: d.wodarz@netuno.pl
tel. +48 44 7380404 w. 22
 69296784

Beata Wolska

Copywriter
e-mail: b.wolska@netuno.pl

Magazyn

Beata Duda

Pracownik magazynu

Agnieszka Fogiel

Pracownik magazynu

Ewelina Pielużek

Pracownik magazynu

Emilia Trojnar

Pracownik magazynu

Jacek Sarlej

Pracownik magazynu/krajacz

Piotr Skowron

Pracownik magazynu/krajacz

Sebastian Korbela

Kierownik magazynu

Jarosław Nojek

Wsparcie techniczne

Mateusz Piątkowski

Pracownik magazynu

Jakub Płuciennik

Pracownik magazynu

Piotr Szymański

Pracownik magazynu

Produkt dodany do listy życzeń

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.