Bartłomiej Golanowski

Prezes Zarządu
e-mail: b.golanowski@netuno.pl
tel. +48 44 7380404 wew. 23
 4044835

Anna Węglińska

Dyrektor ds. handlowych
e-mail: a.weglinska@netuno.pl
tel. +48 44 7380405 wew. 21
mobile: 787 434 444
 455967599

Arkadiusz Bartosik

Przedstawiciel handlowy
mobile: 787 444 474

Aleksandra Duda

Manager ds. sprzedaży
e-mail: hurt@netuno.pl
tel. +48 44 7380404 wew. 11
mobile: 538 044 138
 8003344

Angelina Kral

Kierownik działu Eksport/Import
Export/Import Manager
e-mail: a.kral@netuno.pl
tel. +48 44 7380404 wew. 16
mobile: 575 919 101
 56334539

Małgorzata Słomka

Specjalista ds. sprzedaży i administracji
e-mail: m.slomka@netuno.pl
tel. +48 44 7380404 wew. 12
mobile: 538 044 135
 46128203

Agnieszka Gdowik

Specjalista ds. sprzedaży
e-mail: a.grelowska@netuno.pl
tel. +48 44 7380404 wew. 17
mobile: 503 006 999
 53971099

Piotr Kamiński

Specjalista ds. sprzedaży
e-mail: p.kaminski@netuno.pl
e-mail: sklep@netuno.pl
e-mail: netuno@netuno.pl
tel. +48 44 7380404 wew. 14
mobile: 538 044 108
 58657192

Joanna Szczęsna

Specjalista ds. sprzedaży
e-mail: info@netuno.pl
tel. +48 44 7380404 wew. 15
mobile: 538 044 109
 53059424

Monika Kiełczewska

Asystent ds. sprzedaży
e-mail: m.kielczewska@netuno.pl
e-mail: allegro@netuno.pl
tel. +48 44 7380404 wew. 25
 72341878

Anna Krawczyk

Asystent ds. eksportu
e-mail: a.krawczyk@netuno.pl
tel. +48 44 7380404 wew. 24

Michalina Grech

Asystent ds. eksportu
e-mail: m.grech@netuno.pl
tel. +48 44 7380404 wew. 24
 72011856

Bartłomiej Kubica

Asystent ds. eksportu
e-mail: b.kubica@netuno.pl
tel. +48 44 7380404 wew. 29
 71779586

Andrzej Komorowski

Asystent sprzedaży
e-mail: a.komorowski@netuno.pl

Kamil Golanowski

Specjalista ds. handlowych
e-mail: biuro@netuno.pl
tel. +48 44 7380403
mobile: 790 746 501
 21124067

Janusz Wiatr

Specjalista ds. IT
e-mail: j.wiatr@netuno.pl

Jacek Golanowski

Specjalista ds. IT
e-mail: j.golanowski@netuno.pl
 68763335

Piotr Hinke

Asystent działu IT
e-mail: p.hinke@netuno.pl
tel. +48 44 7380404 wew. 13

Dariusz Wodarz

Specjalista ds. księgowości
e-mail: d.wodarz@netuno.pl
tel. +48 44 7380404 w. 22
 69296784

Kalina Rajszczak

Asystent ds. księgowości
e-mail: k.rajszczak@netuno.pl
tel. +48 44 7380404 wew. 22
46474680

Beata Wolska

Copywriter
e-mail: b.wolska@netuno.pl

Magazyn

Beata Duda

Pracownik magazynu

Agnieszka Fogiel

Pracownik magazynu

Ewelina Pielużek

Pracownik magazynu

Jacek Sarlej

Pracownik magazynu/krajacz

Piotr Skowron

Pracownik magazynu/krajacz

Sebastian Korbela

Kierownik magazynu

Jarosław Nojek

Wsparcie techniczne

Mateusz Piątkowski

Pracownik magazynu

Jakub Płóciennik

Pracownik magazynu

Piotr Szymański

Pracownik magazynu

Piotr Sąciński

Pracownik magazynu

Aleksandra Szopa

Pracownik magazynu

Dorota Serafin

Pracownik magazynu

Produkt dodany do listy życzeń

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.