Dotyk Orientu

Kolekcja Dotyk Orientu to niezwykłe papiery dekoracyjne, które przenoszą nas w niepowtarzalny świat wzorów, kolorów i zdobień charakterystycznych dla Indii i Dalekiego Wschodu. W naszej najnowszej kolekcji każdy może znaleźć coś dla siebie – unikatowe ornamenty, szlachetne barwy i oryginalne tłoczenia. Dotyk Orientu obejmuje dwie grupy surowców dekoracyjnych flizeliny oraz papiery.
Delikatne i zwiewne flizeliny dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych z subtelnym srebrnym lub złotym wzorem nadrukowanym na materiale. Półprzezroczysta włóknina z delikatnym motywem drobnych kwiatków, listków czy koronki może być z powodzeniem wykorzystywana do wykonania dekoracji czy zaproszeń ślubnych i komunijnych bądź kartek okolicznościowych. W tej grupie znajdują się również flizeliny z trwałym brokatowym wykończeniem zapewniającym oryginalny, elegancki a zarazem wyrazisty efekt.
Drugą grupą w naszej najnowszej kolekcji Dotyk Orientu są papiery dostępne w bogatej gamie kolorów, wzorów, i tłoczeń. Delikatny metaliczny motyw kwiatów na papierze o perłowym wykończeniu, orientalne ornamenty i koronkowe wzory w różnych zestawieniach kolorystycznych, a także drobne metalizowane paseczki to tylko niektóre z dostępnych w tej kategorii wzorów. Papiery Dotyk Orientu to również bogactwo tłoczeń od plecionki i małych różyczek aż po papier o strukturze zamszu.
Już dziś każdy nasz Klient może poczuć Dotyk Orientu i za sprawą naszej nowej kolekcji papierów i flizelin przenieść się do egzotycznych i barwnych Indii.

Product added to wishlist
Product added to compare.