Majestic

Majestic – jak pisze o nim producent, znaczy luksus. To wyjątkowo elegancka i ekskluzywna kolekcja papierów ozdobnych z włoskiej papierni Favini. Charakteryzują się metalizowaną powłoką, która nadaje im niepowtarzalny wygląd. Idealnie sprawdzą się przy produkcji zaproszeń ślubnych, winietek, zawieszek na alkohol, podziękowań, ksiąg gości, czy prestiżowej korespondencji. Doskonały przy kreowaniu niepowtarzalnego wizerunku Twojej firmy.

Dostępne gramatury 120g, 250g i w wybranych kolorach 290g pozwalają na bardzo szerokie ich zastosowanie (możliwość zamówienia pozostałych kolorów w gramaturze 290g – w celu szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszymi handlowcami). Ogromna gama kolorystyczna – począwszy od bieli, ecru, poprzez piękną czerwień, zieleń, czy granat. Nie zabrakło tu również srebra, czy złota.

Charakterystyczny wygląd zewnętrzny barwnego połysku perłowego z punktowymi drobinami o metalicznej powierzchni (w wyrobach o ciemniejszej barwie) powoduje, że Majestic znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa jakość, oryginalny wygląd i efektowny wynik - w pracach takich, jak: dyplomy, foldery, sprawozdania i raporty roczne firm, ozdobne torby prezentowe, wizytówki czy papiery listowe.

Nadaje się do zadrukowania wieloma technikami: offsetową, typograficzną oraz sitodrukiem. Jednocześnie dobrze się sprawdza w codziennej pracy biurowej - w kserokopiarkach, drukarkach atramentowych i laserowych, także kolorowych. Może być tłoczony bezbarwnie i z folią, lakierowany, laminowany oraz doskonale zachowuje się w operacjach introligatorskich, takich jak: krojenie, złamywanie, klejenie oraz zszywanie.

Product added to wishlist
Product added to compare.