Eko Kraft

Papier Eko Kraft to papier ekologiczny dwuwarstwowy, którego górną warstwę stanowią włókna niebielone pozyskane z drzew iglastych, natomiast warstwa podstawowa to wysokiej jakości włókna makulaturowe oraz niebielone pierwotne włókna z drzew iglastych. Papier jest całkowicie biodegradowalny. Papiery typu kraft znajdujące się w naszej ofercie uzyskały certyfikat PEFC™ lub FSC® Controlled Wood – są to uznane międzynarodowe systemy certyfikacyjne, które są godne zaufania. Papier Eko Kraft nadaje się do zadruku w każdej technice drukarskiej, w naszej ofercie występuje w gramaturach : 100g, 170g, 250g , 300g.
Papier ekologiczny Eko Kraft znajduje swoje zastosowanie w produkcji: zaproszeń ślubnych, kartek świątecznych, kartek urodzinowych i okolicznościowych ,winietek, wizytówek, toreb, menu, dyplomów, voucherów, pod wszelkie zadruki dekoracyjno-reklamowe, jako materiał opakowaniowy, papiery dla plastyków czy w końcu nowe formy ich wykorzystania jak passe-partout czy scrapbooking. Papier Eko Kraft w niższych gramaturach nadaje się również do sztuki składania papieru origami jak i quillingu. W naszej ofercie mamy idealnie dopasowane koperty z papieru 100g Eko Kraft w różnych formatach.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.