Nettuno

Papiery ozdobne Nettuno ze strukturą delikatnych prążków po obu stronach zapewniają imponujące efekty prac dzięki szerokiej gamie kolorystycznej. Mocne, żywe, jednolite kolory zapewniają doskonałe rezultaty drukowania na obu stronach. Ten znakomity papier zapewnia maksymalną ekspresyjność w każdym projekcie. Papiery te występują w stałej ofercie w gramaturach 280g i 215g, w formatach: B1+ (72x101cm) i A4. Natomiast na specjalne zamówienie klienta z fabryki sprowadzamy gramatury 140g, a w kolorach nero, blue navy, rosso fuocco, bianco artico również gramatury 100g i 360g.
Papiery ozdobne Nettuno z renomowanej papierni Fedrigoni znajdują swoje zastosowanie w kreowaniu niezwykłych prac o charakterze użytkowym w postaci zaproszeń i kart okolicznościowych, świątecznych, wizytówek, materiałów reklamowych, broszur, kart menu, dyplomów, pudełek, torebek prezentowych, itp. Nadają się do do różnego rodzaju obróbki tj.bigowanie, klejenie, sztancowanie, wytłaczanie, laminowanie, scrabooking.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.