PAPIER OZDOBNY

Papier ozdobny to oprócz kopert ozdobnych nasza podstawowa grupa asortymentowa dominująca w naszej ofercie.

Papier ozdobny szeroko rozumiany dzielimy u nas na kilka grup jak: papiery ozdobne metalizowane czy perłowe, papiery ozdobne gładkie białe i kolorowe, papiery ozdobne fakturowane, papiery wizytówkowe jak Elfenbens, papiery ekologiczne czy wreszcie papiery przezroczyste i półprzezroczyste często nazywane kalka techniczna (choć nasza oferta obejmuje dużo więcej papierów w tej grupie).

Do najpopularniejszych marek papierów ozdobnych na rynku polskim można zaliczyć m.in.: Elfenbens, Sirio Pearl, Majestic, Nettuno, Arcoprint, Lessebo, Burano czy Sirio Color.

Papier ozdobny często mylony jest z papierem na prezenty - w naszym przypadku są to papiery wykorzystywane do wszelkiego typu prac introligatorskich jak zaproszenia ślubne, kartki świąteczne, kartki urodzinowe i okolicznościowe, winietki, papiery dla plastyków. Papier ozdobny do zaproszeń można także wykorzystać w passe-partout czy scrapbookingu. Papier do scrapbooking jest istotny, ponieważ to właśnie od jakości papieru zależy efekt końcowy naszej pracy.

Elegancki papier ozdobny do zaproszeń

Nasza firma jest dystrybutorem papierów ozdobnych produkowanych w czołowych papierniach w Europie jak: Fedrigoni, Favini, Lessebo, Koehler czy Cordenons. Gwarantuje to stałą i powtarzalną wysoką jakość produktu. Część papierów ozdobnych z naszej kolekcji można zaliczyć także do grupy papierów prestiżowych, które można stosować przy najbardziej wymagających i ekskluzywnych pracach.

Papier do origami i decoupage

W naszej ofercie znajduje się papier do decoupage – czyli do techniki zdobniczej polegającej na przyklejaniu na powierzchnię wzoru wyciętego z papieru lub serwetki papierowej. Odpowiedni papier do decoupage pozwoli stworzyć wyjątkowe ozdoby. Oczywiście w naszym asortymencie nie mogliśmy zapomnieć o najbardziej popularnym papierze, czyli papier do origami.

Wszystkie pozycje posiadamy zarówno w formacie cyfrowym A4, jak i w dużych formatach poligraficznych. Na życzenie klienta jest możliwość docięcia papieru do wskazanego formatu (dysponujemy dwiema profesjonalnymi gilotynami).

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z kategorią PAPIERY OZDOBNE.

Product added to wishlist
Product added to compare.