netuno certyfikat fsc

Otrzymaliśmy Certyfikat FSC

Certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) to międzynarodowy certyfikat zarządzania lasami. Jest to niezależny system certyfikacji lasów i produktów pochodzących z lasów, który ma na celu promowanie zrównoważonego zarządzania lasami poprzez uwzględnienie aspektów ekonomicznych, społecznych i ekologicznych.

Oznaczenie FSC na papierze ozdobnym informuje konsumentów, że produkt, który kupują, został wyprodukowany z uwzględnieniem kwestii ekologicznych, społecznych i ekonomicznych. Oznacza to, że drewno użyte do produkcji papieru pochodzi z lasów, w których przestrzegane są surowe standardy zarządzania leśnego, a proces produkcji papieru spełnia wymagania FSC.

Certyfikat FSC na papierach ozdobnych jest ważnym narzędziem dla producentów, którzy chcą zapewnić swoim klientom, że ich produkty są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju. Dla konsumentów oznaczenie FSC na papierze ozdobnym pozwala dokonywać wyborów zakupowych zgodnych z ich wartościami ekologicznymi i społecznymi, co przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego i wspiera zrównoważony rozwój.

Kupując w Netuno wspierasz więc nie tylko lokalną gospodarkę, ale przyczyniasz się również do poprawy życia społecznego i wspierasz ideę ochrony środowiska.

certyfikat fsc
Product added to wishlist
Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.