netuno certyfikat fsc

Otrzymaliśmy Certyfikat FSC

Certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) to międzynarodowy certyfikat zarządzania lasami. Jest to niezależny system certyfikacji lasów i produktów pochodzących z lasów, który ma na celu promowanie zrównoważonego zarządzania lasami poprzez uwzględnienie aspektów ekonomicznych, społecznych i ekologicznych.

Oznaczenie FSC na papierze ozdobnym informuje konsumentów, że produkt, który kupują, został wyprodukowany z uwzględnieniem kwestii ekologicznych, społecznych i ekonomicznych. Oznacza to, że drewno użyte do produkcji papieru pochodzi z lasów, w których przestrzegane są surowe standardy zarządzania leśnego, a proces produkcji papieru spełnia wymagania FSC.

Certyfikat FSC na papierach ozdobnych jest ważnym narzędziem dla producentów, którzy chcą zapewnić swoim klientom, że ich produkty są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju. Dla konsumentów oznaczenie FSC na papierze ozdobnym pozwala dokonywać wyborów zakupowych zgodnych z ich wartościami ekologicznymi i społecznymi, co przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego i wspiera zrównoważony rozwój.

Kupując w Netuno wspierasz więc nie tylko lokalną gospodarkę, ale przyczyniasz się również do poprawy życia społecznego i wspierasz ideę ochrony środowiska.

certyfikat fsc
Product added to wishlist
Product added to compare.