Aster Metallic - nowa seria papierów metalizowanych

Miło nam poinformować o wprowadzeniu do stałej oferty całkowicie nowych papierów opalizujących Aster Metallic.

Cała seria to przede wszystkim gra kolorów połączona z dodatkowymi efektami brokatowych drobinek.

Znajdziemy tutaj zamienniki popularnych u nasz papierów Majestic czy Sirio Pearl , ale także całkowicie nowe odcienie jak Black Cooper, Candy Pink, Rose Gold, Cherish Gold , Salmon czy Blue.

Całkowitą nowością jest za to tłoczenie, które próbnie zostało zastosowane na 4 kolorach: biały, kremowy, srebrny i waniliowy (na każdym inny wzór).

Hitem wydaje się być wzór w stylu 3D - Disco , ale również pozostałe Dots , Sea Shell i Sequins na pewno znajdą swoich zwolenników.

Możliwość wykonania wzoru jest na każdym z kolorów, w najbliższym czasie wprowadzimy jeszcze kilka innych tak, aby ta oferta papierów metalizowanych tłoczonych była jeszcze szersza.

Będzie także możliwość zamawiania indywidualnego tłoczenia na wybranym podłożu przy zachowaniu określonego minimum (niestety obecnie to ok. 1500 dużych arkuszy ...)

Niewątpliwym atutem papierów Aster Metallic jest cena przy zachowaniu jakości zbliżonej do pozostałych papierów metalizowanych z naszej oferty !

W sierpniu pojawi się także kolekcja kopert Aster Metallic - na początek 36 indeksów ( 9 kolorów w czterech formatach C6 , DL, B6 i kwadrat 15cm - całość zamykana w szpic)

Wprowadzimy także możliwość zakupu zestawu papierów Aster Metallic w formacie A5 z naklejoną etykietą - każdy wzór po 1 arkuszu. To taka alternatywa do momentu stworzenia pełnego wzornika dla tego asortymentu.

Format A5 da możliwość przetestowania papierów w drukarkach oraz podczas bigowania czy pozostałych prac.

Pełną ofertę papierów Aster Metallic znajdziesz tutaj.

Zapraszamy do zakupów!

Product added to wishlist
Product added to compare.