Papier ekologiczny Woodstock w nowej odsłonie kolorystycznej.

Papier Woodstock jak dotąd w naszej ofercie występował tylko w kolorze Betulla - koloru kremowego z delikatnymi wtrąceniami.
Obecnie poszerzamy ofertę o 5 nowych bardzo ciekawych kolorów mianowicie :
Malva (ciemny róż) , Pistacchio (pistacjowy), Azzurro (niebieski), Noce (orzechowy - kawa z mlekiem) , Rosa (różowy) i Rosso (czerwony). Wszystkie te kolory będą w stałej ofercie w gramaturze 285g i formatach B1 (70x100) i A4.

Istnieje możliwość zamówienia z fabryki pozostałych gramatur: 140g,170g,225g i 260g (min . zamówienia to 1 ryza). Dostępne są także gramatury 80g i 110g (oprócz kolorów Malva i Noce).

Woodstock to papier ekologiczny wykonany w 80% ze specjalnie segregowanych i odbarwianych mas makulaturowych a w 20% z bezdrzewnych mas celulozowych.

Papier ozdobny Woodstock jest barwiony w masie barwnikami światłotrwałymi co zwiększa jego trwałość i nieprzezroczystość.
Dodatkowo dołączamy do kolekcji kopert krzyżowych C6 i DL 5 nowych kolorów Woodstock (wykluczamy tylko czerwony - mamy już SIrio Color Lampone w ofercie - nie będziemy tego koloru dublować). Koperty będą wykonane z papieru o gramaturze 140g i pojawią się w ofercie już na początku listopada 2016r.
Mamy nadzieję, że produkty te spodobają się naszym klientom i na stałe zadomowią się w ofercie Netuno.

Kliknij  PRZEJDŹ DO OFERTY WOODSTOCKProduct added to wishlist
Product added to compare.