Papier ekologiczny Woodstock w nowej odsłonie kolorystycznej.

Papier Woodstock jak dotąd w naszej ofercie występował tylko w kolorze Betulla - koloru kremowego z delikatnymi wtrąceniami.
Obecnie poszerzamy ofertę o 5 nowych bardzo ciekawych kolorów mianowicie :
Malva (ciemny róż) , Pistacchio (pistacjowy), Azzurro (niebieski), Noce (orzechowy - kawa z mlekiem) , Rosa (różowy) i Rosso (czerwony). Wszystkie te kolory będą w stałej ofercie w gramaturze 285g i formatach B1 (70x100) i A4.

Istnieje możliwość zamówienia z fabryki pozostałych gramatur: 140g,170g,225g i 260g (min . zamówienia to 1 ryza). Dostępne są także gramatury 80g i 110g (oprócz kolorów Malva i Noce).

Woodstock to papier ekologiczny wykonany w 80% ze specjalnie segregowanych i odbarwianych mas makulaturowych a w 20% z bezdrzewnych mas celulozowych.

Papier ozdobny Woodstock jest barwiony w masie barwnikami światłotrwałymi co zwiększa jego trwałość i nieprzezroczystość.
Dodatkowo dołączamy do kolekcji kopert krzyżowych C6 i DL 5 nowych kolorów Woodstock (wykluczamy tylko czerwony - mamy już SIrio Color Lampone w ofercie - nie będziemy tego koloru dublować). Koperty będą wykonane z papieru o gramaturze 140g i pojawią się w ofercie już na początku listopada 2016r.
Mamy nadzieję, że produkty te spodobają się naszym klientom i na stałe zadomowią się w ofercie Netuno.

Kliknij  PRZEJDŹ DO OFERTY WOODSTOCKProduct added to wishlist
Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.