Witam naszych Klientów z naszym całkowicie odnowionym sklepie internetowym.

Od lutego 2016r przekazujemy do Państwa dyspozycji nasz nowy sklep internetowy.

Jesteśmy świadomi, że nie jest on jeszcze wolny od wad, ale mamy nadzieję, że wspólnie stworzymy coś co ułatwi Państwu i nam codzienną współpracę. Czekamy na cenne sugestie dotyczące błędów czy niegododności, jakie Państwa napotkały pod adresem : uwagi@netuno.pl. Postaramy się jak najszybciej je usuwać i doprowadzać nasz produkt do perfekcji.

Krótko co się zmienia:

1. Wygląd jest dostosowany do nowych trendów w handlu internetowych. Sklep oparty jest na nowym silniku presty i jest w pełni dostosowany do urządzeń mobilnych. Minęło już 8 lat od startu naszego pierwszego sklepu i w tym czasie zmieniło się bardzo wiele na rynku. My jednak długo czekaliśmy na zmianę i po wielu miesiącach prac wypuszczamy betę nowego sklepu, który od stycznia 2017r całkowicie zastąpi stary. Obecnie będzie funcjonował równolegle pod adresem www.sklep.netuno.pl .

2. Najważniejsza dla nas była wyszukiwarka i szybkośc odnalezienia żądanego indeksu. Chcieliśmy, aby klient jak najszybciej odnalazł to czego potrzebuje. Teraz mam możliwość dotarcia do produktu tradycyjnie jak to miało miejsce w starym sklepie po kategoriach produktu. Ponadto możemy wybrać jego markę czy producenta. Całkowią nowością jest możliwość wyszukiwania po atrybutach jak np. : kolor, gramatura czy format, które łatwo można wyfiltrować. Nastęnym narzędziem jest okno wyszukiwania, w którym możemy wpisywać wybrane fragmenty produktów jakie nas interesują a okno samo podpowiada jakiego produktu oczekujemy. Zapraszamy do korzystania i dzielenia się z nami pierwszymi uwagami. Problemy i propozycje prosimy zgłaszać poa adresem mailowym: uwagi@netuno.pl.

3. Każdy nowy klient będzie mógł zarejestrować się w naszym sklepie i założyć w nim konto. Dzięki temu będzie miał możliwość sprawdzania historii swoich zamówień a także podglądu własnych warunków cenowych. Umozliwiamy także zapisanie się do naszego newsleterra, aby być na bieżąco z nowościami, promocjami i innymi aktualnościami z życia Netuno.

Product added to wishlist
Product added to compare.