FOLEX FOLAPROOF LASER FILM F Folia...

FOLEX FOLAPROOF LASER FILM F Folia przezroczysta dwustronnie matowa do drukarek laserowych pak 100A3

FOLA LAS 115 A3/100
Dostawa wkrótce
400,00 zł
Brutto

Dwustronnie matowa folia do drukarek laserowych


Opis

Przejrzysta poliestrowa folia do monochromatycznych drukarek laserowych firmy Folex.
Parametry produktu:
- format: A3
- kolor: transparentny
- grubość: 115mic Powlekana, przejrzysta, dwustronnie matowa folia do zastosowań w reprografii i w przygotowaniu kreskowych form drukowych (do offsetu lub sita) rysunków inżynierskich. Drukuje się suchym tonerem w drukarkach monochromatycznych.
Zastosowanie:
w architekturze, geodezji, maszynoznawstwie i w wielu innych branżach.
Folia spełnia najwyższe wymagania w zakresie stabilności wymiarów rysunku, zachowania płaskości. Wkopiowane treści opracowane w komputerze są naniesione suchym tonerem i utrwalone termicznie. Folia jest antystatyczna a jej specjalnie dostosowana powierzchnia zapewnia wyśmienite przyleganie tonera i jego utrwalenie. Tak wykonane wydruki mogą być także uzupełnione ręcznie tuszem, ołówkiem lub mazakami do folii. Folię przechować w pomieszczeniach suchych i chłodnych, chronić przed niskimi temperaturami (
-25C), otwarte opakowanie przechowywać w temp. 20
-30C przy wilgotności względnej od 25
-60%. Wskazane jest by w urządzeniach o wyższej temperaturze utrwalania obrazu stosować folię o grubości 115mic. Ślady po odciskach palców i inne zabrudzenia czyścić benzyną oczyszczaną, nie stosować mydła, wody, alkoholu, środków do mycia okien itp.

Szczegóły produktu

KOLOR - WARTOŚĆ

transparentny


FORMAT (mm)
297x420
FORMAT (DIN)
A3
KOD PRODUCENTA
???

Opinie Klientów

Product added to wishlist
Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.