Przy obecnie obserwowanym dynamicznym wzroście sprzedaży wysyłkowej, niezbędnym produktem przy tworzeniu paczek są przylgi kurierskie zwane potocznie kangurkami czy doklejkami. Przylgi kurierskie, idealnie nadają się do wysyłania dokumentów (FV, gwarancji, książeczek serwisowych i wielu innych) przyklejanych na zewnątrz opakowania. Wykonane z bardzo wytrzymałej, przezroczystej folii z mocnym klejem, znakomicie spełniają swoje zadanie. Konstrukcja i materiał użyty do wykonania przylg, umożliwia łatwą i szybką identyfikację zawartości oraz pozwala bezpiecznie dostarczyć zawarte w nich dokumenty. Przylgi są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne, dzięki czemu dokumenty nie zostaną uszkodzone przez wilgoć czy zalane przez wodę.
Oferujemy kangurki w 5 formatach: C4, C5, C6, C7 oraz DL. Sprzedawane są wyłącznie w pełnych kartonach – po 500 lub 1000 szt w kartonie, w zależności od wybranego rozmiaru.
Zachęcamy do zakupów! Gwarantujemy wysoką i powtarzalną jakość produktu.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.