Astrosilver

Astrosilver to bezdrzewny karton ozdobny, jednostronnie tłoczony i powlekany z dodatkiem perłowego pigmentu – druga strona jest gładka biała. Idealny do wyrobu ręcznie robionych kartek okolicznościowych, czy zaproszeń na wszelkie okazje, w tym ślubnych, komunijnych, czy urodzinowych. Jego oryginalny wygląd i niepowtarzalne tłoczenie nadaje projektom wyjątkowo elegancki wygląd. Zalecenia technologiczne:
Drukowanie offsetowe, sitodruk, tłoczenie bezbarwne i z folią. Dobre rezultaty lakierowania można uzyskać stosując lakierowanie sitowe lakierem utrwalanym promieniowaniem nadfioletowym (UV).
Ze względu na relief powierzchni nie zaleca się laminowania folią. Nadaje się także do krojenia, wykrawania, bigowania, klejenia, zszywania itp.

Produkt dodany do listy życzeń

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.