KOPERTY KARTONOWE

Biurowe koperty tekturowe

Koperty tekturowe służą zabezpieczeniu i ochronie wysyłek papierowych. Łączą w sobie funkcję koperty i trwałość tekturowego pudełka. Koperty kartonowe są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu odpowiednio zabezpieczają wysyłkę w trakcie transportu. Sztywna oprawa zabezpiecza przesyłkę przed rozerwaniem oraz pognieceniem, zapewniając maksymalną ochronę korespondencji podczas wysyłki. Koperty dostępne są w różnych formatach, co umożliwia umieszczenie w nich dowolnych dokumentów i niewielkich przedmiotów, jak na przykład książek, czy materiałów reklamowych.

Produkt dodany do listy życzeń

Szanowni Klienci!

Od 1.07.2020 wystartowała promocja na papiery i koperty z serii Golden Star. Zarówno papier jak i koperty z kalki cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dlatego też zdecydowaliśmy się obniżyć ich cenę o 10%.

Promocja trwa do końca lipca!

Zapraszamy do zakupów!

                 

                                         Projekt%20bez%20tytu%C5%82u.jpg

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.