PAPIER SATYNOWY

Papier satynowy do druku

Papier satynowy to szczególny rodzaj papieru, wykorzystywany zarówno w druku laserowym, jak i atramentowym. Jego faktura jest z obu stron gładka. Jest nieprzeźroczysty i biały, a dzięki wysokiej gramaturze, jest dość sztywny. W przeciwieństwie do papieru błyszczącego, jego powierzchnia nie generuje odblasków. Papier satynowy wykorzystywany jest przy eleganckich wydrukach na przykład ofert handlowych, wizytówek, ulotek, a nawet zdjęć. Papier satynowy jest dostępny u nas w wielu różnych gramaturach, co umożliwia dobór odpowiedniej jego grubości do oczekiwanego efektu wydruku.

Produkt dodany do listy życzeń

Szanowni Klienci!

Od 1.07.2020 wystartowała promocja na papiery i koperty z serii Golden Star. Zarówno papier jak i koperty z kalki cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dlatego też zdecydowaliśmy się obniżyć ich cenę o 10%.

Promocja trwa do końca lipca!

Zapraszamy do zakupów!

                 

                                         Projekt%20bez%20tytu%C5%82u.jpg

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.